Wasze opinie

Poniżej znajdziesz kilka opinii od osób, które ukończyły wszystkie nasze kursy.

Jeśli chcesz poczytać więcej, sprawdź opinie na Udemy lub wpadnij na Discorda i popytaj! 🙂

Paulina

Paulina

Bardzo polecam kursy MMC School! Wiedza, którą Majek w nich przekazuje, pomogła mi w znalezieniu pierwszej pracy jako Junior Web Developer.

Zagadnienia tłumaczone są w sposób jasny nawet dla osób z wiedzą zerową (ja byłam taką osobą 🙂 ) kursy chętnie się ogląda i łaknie co raz to więcej i więcej... 😉

Dodatkowo Majek zawsze bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości i pomaga rozwiązywać problemy nowicjusza. 😉

Radek

Radek

Świetne kursy, które pomogły mi się przygotować do zdobycia pierwszej pracy jako Web Developer.

Patrycja

Patrycja

Kursy MMC School tworzą przejrzystą drogę nauki, również dla osób, które zaczynają naukę od zera. Przekazywana w nich wiedza jest jasna i zrozumiała. Lekcje są krótkie i na temat. Sporo dodatkowych informacji oraz stałe wsparcie nauczyciela. Polecam!

Daniel

Daniel

Zdecydowanie polecam!

Majek to świetny nauczyciel – przedstawia wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały. Pomaga ją utrwalać poprzez liczne zadania i praktyczne przykłady, dba o utrzymanie stałego poziomu motywacji kursanta, i szybko odpisuje na wiadomości.

Przerabianie kursów MMC School jest jak rozmowa z pasjonatem, który wie, co mówi i wie jak to przekazać. Ogromną zaletą jest też społeczność na Discordzie, gdzie nieraz już otrzymałem pomoc – w tym od Majka.

Tomek

Tomek

Mega baza wiedzy, kursy świetne dla praktykujących jak i przyszłych frontowców. Podczas tworzenia wspólnych projektów, na bieżąco jest sprawdzana nasza wiedza.

Użytkownicy mają dostęp do wspólnego Discorda, gdzie wymieniamy się swoimi zadaniami i spostrzeżeniami. Nie ma zawiłych wskazówek jak i sztucznego przedłużania filmów. Polecam!

Bartosz

Bartosz

Serdecznie polecam każdy kurs Majka. Dzięki niemu i jego pracy znalazłem w sobie nową pasję – pasję do programowania.

Wszystkie materiały są stworzone bardzo przystępnie, wiedza w nich to same konkrety i solidne podstawy pozwalające wejść w programistyczną przygodę nawet komuś, kto nigdy nie miał z tym styczności.

Wisienką na torcie jest wyśmienita społeczność na Discordzie, której Majek jest czynnym członkiem. 🙂

Eryk

Eryk

Kursy MMC School to solidny fundament, zarówno dla początkujących jak i osób, które chcą utrwalić wiedzę.

Idąc mapą, systematycznie utrwalasz to, czego się uczysz. Aktualnie ukończyłem cz. 3 kursu i z przyjemnością brnę dalej. Polecam z czystym sumieniem! 😉

Sebastian

Sebastian

Polecam serdecznie kursy stworzone przez Majka.

Treść przygotowana merytorycznie, w przystępnym języku oraz z wykorzystaniem przykładów, które pomagają zrozumieć przedstawianą wiedzę.

Wszystko w wysokiej jakości oraz na bieżąco aktualizowane o nowości w danym temacie.

Ogromnym atutem jest ciągły kontakt z autorem na serwerze Discord oraz plan kursów ułożony na podstawie mapy, dzięki której w odpowiednim momencie otrzymujemy właściwe informacje.

Kuba

Kuba

Serdecznie polecam wszystkie kursy od Majka każdej osobie, która od zera chce się nauczyć tworzyć strony internetowe.

Sam zaczynając, nie wiedziałem totalnie nic, a dzięki kursom nauczyłem się naprawdę dużo i poznałem wiele przydatnych ciekawostek, skrótów, przydatnych programów i stron, które na pewno pomogą mi w przyszłości.

Jeśli zastanawiasz się, czy dobrze trafiłeś, to zapewniam, że lepiej trafić nie mogłeś! 🙂