Logo kursu 15 komponentów na strony WWW

15 komponentów na strony WWW

 • Poziom:
 • Ilość lekcji: 60
 • Czas trwania: ~4.5h
kup kurs

Aktualne zniżki znajdziesz na Discordzie na kanale #zniżki.

Jeśli posiadasz Kurs Tworzenia Stron WWW cz. 1, cz. 2, cz. 3, cz. 4 oraz Kurs JavaScript, możesz skorzystać ze specjalnej zniżki za podążanie mapą.

Aby ją otrzymać, napisz do mnie (Majek) na Discordzie.

 • Opis kursu
 • Czego się nauczysz?
 • Wymagania
 • Opinie

Opis kursu:

Odpowiadając na Wasze prośby i pytania, stworzliśmy kurs, w którym powtórzycie swoją wiedzę z zakresu HTML, CSS oraz JS, a co więcej, nauczycie się tworzyć popularne i bardzo fajne komponenty, które widzimy na tysiącach stron internetowych na całym świecie.

Wiedza, którą zdobędziecie podczas tego kursu jest szczególnie ważna na początku przygody ze światem tworzenia stron internetowych, bo przecież możemy świetnie znać HTML, być mistrzami CSS-a oraz władać JavaScriptem niczym Pani Magda Gessler patelnią podczas przyrządzania smakowitej jajecznicy z bekonem, ale musimy nabrać też pewnego doświadczenia, nauczyć się specyficznego myślenia, aby móc wykorzystać pełen potencjał kodu.

Możemy oczywiście starać się samodzielnie wymyślić koło na nowo, ale jest to zadanie trudne i czasochłonne. Dlatego ten kurs pozwoli Wam oszczędzić mnóstwo nerwów i przede wszystkim mnóstwo czasu!

W kursie:

 • stworzysz 15 zaawansowanych komponentów na strony WWW,
 • zdobędziesz cenne doświadzcenie,
 • zobaczysz jak pisać lepszy, czystszy kod w JS,
 • nauczysz się tworzyć ciekawsze strony internetowe!

Wymagania:

 • ukończony „Kurs JavaScript
 • lub

 • bardzo dobra znajomość HTML i CSS,
 • dobra znajomość JavaScript.

Opinie:

Paulina

Paulina

Bardzo polecam kursy MMC School! Wiedza, którą Majek w nich przekazuje, pomogła mi w znalezieniu pierwszej pracy jako Junior Web Developer.

Zagadnienia tłumaczone są w sposób jasny nawet dla osób z wiedzą zerową (ja byłam taką osobą 🙂 ) kursy chętnie się ogląda i łaknie co raz to więcej i więcej... 😉

Dodatkowo Majek zawsze bardzo sprawnie odpisuje na wiadomości i pomaga rozwiązywać problemy nowicjusza. 😉

Radek

Radek

Świetne kursy, które pomogły mi się przygotować do zdobycia pierwszej pracy jako Web Developer.

Patrycja

Patrycja

Kursy MMC School tworzą przejrzystą drogę nauki, również dla osób, które zaczynają naukę od zera. Przekazywana w nich wiedza jest jasna i zrozumiała. Lekcje są krótkie i na temat. Sporo dodatkowych informacji oraz stałe wsparcie nauczyciela. Polecam!

Tomek

Tomek

Mega baza wiedzy, kursy świetne dla praktykujących jak i przyszłych frontowców. Podczas tworzenia wspólnych projektów, na bieżąco jest sprawdzana nasza wiedza.

Użytkownicy mają dostęp do wspólnego Discorda, gdzie wymieniamy się swoimi zadaniami i spostrzeżeniami. Nie ma zawiłych wskazówek jak i sztucznego przedłużania filmów. Polecam!

Bartosz

Bartosz

Serdecznie polecam każdy kurs Majka. Dzięki niemu i jego pracy znalazłem w sobie nową pasję – pasję do programowania.

Wszystkie materiały są stworzone bardzo przystępnie, wiedza w nich to same konkrety i solidne podstawy pozwalające wejść w programistyczną przygodę nawet komuś, kto nigdy nie miał z tym styczności.

Wisienką na torcie jest wyśmienita społeczność na Discordzie, której Majek jest czynnym członkiem. 🙂

Eryk

Eryk

Kursy MMC School to solidny fundament, zarówno dla początkujących jak i osób, które chcą utrwalić wiedzę.

Idąc mapą, systematycznie utrwalasz to, czego się uczysz. Aktualnie ukończyłem cz. 3 kursu i z przyjemnością brnę dalej. Polecam z czystym sumieniem! 😉

Sebastian

Sebastian

Polecam serdecznie kursy stworzone przez Majka.

Treść przygotowana merytorycznie, w przystępnym języku oraz z wykorzystaniem przykładów, które pomagają zrozumieć przedstawianą wiedzę.

Wszystko w wysokiej jakości oraz na bieżąco aktualizowane o nowości w danym temacie.

Ogromnym atutem jest ciągły kontakt z autorem na serwerze Discord oraz plan kursów ułożony na podstawie mapy, dzięki której w odpowiednim momencie otrzymujemy właściwe informacje.