Kurs Tworzenia Stron WWW cz. 4

Ostatnia i zarazem najważniejsza część kursu z serii „Kurs Tworzenia Stron WWW”!

W części czwartej poznasz podstawy NPM (Node Package Manager) oraz nauczysz się i skonfigurujesz Gulpa, który jest cudownym narzędziem, dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu, tworząc profesjonalne strony WWW.

Następnie przejdziesz do działu „SEO dla deweloperów”, w którym dowiesz się jak tworzyć działające strony internetowe. Sam HTML i CSS to tylko wierzchołek góry lodowej!

I na sam koniec… Wisienka na torcie, a więc dział, w którym dowiesz się jak szukać klientów, jak pracować z klientami, jak rozmawiać z klientami, aby chcieli korzystać właśnie z Twoich usług. 🙂

Dowiesz się więc wszystkiego, co potrzeba, aby osiągnąć sukces jako freelancer!

Wolisz zostać Junior Front-End Developerem? Żaden problem! Dzięki informacjom z tego działu z pewnością zaimponujesz potencjalnemu pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pamiętaj, że praca na „froncie” to nie tylko klepanie kodu. To również spotkania z klientami, rozmawianie o ich potrzebach, doradzanie im.

W kursie:

  • poznasz podstawy NPM,
  • poznasz genialnego Gulpa,
  • dowiesz się jak tworzyć strony, które działają,
  • poznasz „SEO dla dewelopera”,
  • dowiesz się jak szukać klientów i jak z nimi pracować,
  • dowiesz się jak osiągnąć sukces jako freelancer / Junior Front-End Developer.
Okładka kursu tworzenia stron WWW

Aktualne zniżki znajdziesz na Discordzie na kanale #zniżki.

Informacje:

Poziom trudności
0
Lekcji
1h
Czas trwania